zdjecie-wczasowicza

Pokoje gościnne Róża Wiatrów to jedyny słuszny wybór planując wczasy w Dźwirzynie – oferują znacznie więcej niż tylko nocleg – jest rodzinna atmosfera i zawsze czyste pokoje. Od kiedy tam trafiłem nie zmienię już nigdy na inne kwatery.

Piotr Koprowski
zdjecie-wczasowicza

Ja cem do mojego domu do Dźwirzyna!

Piotruś Koprowski
zdjecie-wczasowicza

Co roku zatrzymuję się w pokojach gościnnych pani Hani – widać, że ośrodek prowadzony jest z sercem i z roku na rok poziom i jakość wciąż rosną! Plac zabaw dla dzieci, bliskość portu, morza i głównej ulicy Dźwirzyna – polecam!

Marek Korzemiacki
zdjecie-wczasowicza

Dżwirzyno to z całą pewnością jedna z najcudowniejszych nadmorskich miejscowości! Wszystko to dopełniają wspaniałe pokoje gościnne w Róży Wiatrów!

Mariola & Marek Grzybowscy
zdjecie-wczasowicza

Na pokoje gościnne Róża Wiatrów trafiliśmy przypadkiem podczas spaceru w Dźwirzynie kiedy szukaliśmy kwater na nocleg – bardzo spodobało nam się podejście właścicieli, zadbane pokoje i miejsce do zabawy dla dzieci z trampoliną i placem zabaw. Wracamy tam co każdego lata od 2011 roku, szczerze polecam!

Marta Gulczyńska
zdjecie-wczasowicza

Róża Wiatrów to pokoje gościnne prowadzone z sercem! Właściciele są idealnym przykładem ludzi “do rany przyłóż” dla swoich gości! Noclegi w Dżwirzynie których nie zamieniłabym na pięciogwiazdkowy hotel!

Arleta Szostko