Witaj w naszych pokojach gościnnych

Zawsze mamy na uwadze, że przyjeżdżacie do nas aby odpocząć na urlopie, wakacjach, zrelaksować się czy spędzić czas z rodzina i dziećmi. Staramy się aby każdy z naszych gości był zadowolony z pobytu w naszych pokojach gościnnych w Dźwirzynie.

Każdego roku po sezonie letnim zastanawiamy się co możemy zmienić lub dodać aby pobyt u nas był jeszcze przyjemniejszy. Inwestujemy nasz czas oraz pieniądze w Wasz komfort – powiększamy taras, dodajemy nowe udogodnienia tj. zestawy wypoczynkowe, większe telewizory, rzeczy na placu zabaw.

Chcemy abyście wrócili do nas w kolejnym roku i udaje nam się to – każdego kolejnego sezonu w naszych pokojach gościnnych przybywa stałych gości, z niektórymi widzimy się później również w inne pory roku, widzimy jak dorastają Wasze dzieci :).

Niezależnie od nowych udogodnień w pokojach czy części wspólnej – oferujemy zadbane i czyste pokoje gościnne (kwatery) z łazienkami. Czystość to nasza dewiza.

Nowości w Róży Wiatrów

Staramy na bieżąco chwalić się zmianami, które wprowadzamy, informować o ciekawych wydarzeniach czy promocjach na noclegi w naszych pokojach w Dźwirzynie. Jeśli interesuje Cię nasza mała historia – zajrzyj na naszego minibloga.

Gdzie jesteśmy

Znajdujemy się w spokojnej części Dźwirzyna, jednak jak sami zobaczycie wszędzie od nas blisko :).

Posiadamy 12 pokoi gościnnych przygotowane do noclegu od 2 do 4 osób. Pokoje gościnne w pawilonie wynajmujemy od maja do października, pokoje znajdujące się w domu – całorocznie.

 

Napisz do nas