Większy taras pawilonu

pawilon pokoje gościnne róża wiatrów dźwirzyno

W końcu możemy się pochwalić, że przed sezonem lato 2017 nasze pokoje gościnne na piętrze w pawilonie zyskały nowy, duży, przeszklony taras!

Początek zmian

W każdej wolnej chwili staramy się umilić Wam pobyt w naszych pokojach gościnnych Róża Wiatrów w Dźwirzynie. Zaczęliśmy od wyposażenia pokoi parterowych w zestawy wypoczynkowe, które niestety nie mieściły się na ówczesnym tarasie więc wczasowicze z piętra mogli się czuć poszkodowani. Wiosną przystąpiliśmy do rozbudowy tarasu dzięki czemu również górne pokoje mogą rozkoszować się np. śniadaniami przy własnym stole. Ponadto odświeżyliśmy elewację pawilonu nadając mu szarą nowoczesną, szarą kolorystykę pasującą do głównego budynku i przeszklonego tarasu.

Od zewnątrz do wewnątrz

Zmiany zewnętrzne zostały już niemal zakończone, aktualnie przenosimy swoje myśli do wnętrz pokoi – będąc u nas na wczasach w przyszłym sezonie możecie spodziewać się kolejnych nowości i niespodzianek. W pokoju numer 1 już wymieniona została posadzka i meble – teraz czeka to również kolejne pomieszczenia. Spędź z nami niezapomniane wakacje w Dźwirzynie! Zatroszczymy się o wasz komfortowy nocleg <3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *